Co w trawie piszczy czyli Aktualności

26 stycznia 2015

Dwudniowe warsztaty szycia i ceramiki

Bardzo miło spędziłyśmy czas podczas dwudniowych warsztatów szycia i ceramiki, w czasie których udało nam się wykonać mnóstwo wspaniałych rzeczy. Pierwszy dzień upłynął na szyciu wspaniałego królika-przytulanki. Króliki ubrałyśmy w stylowe ubranka. Prace trwały do późnych godzin nocnych, nie przeszkodziła nam nawet krótka awaria prądu i egipskie ciemności, świczki dodały romantyzmu i tajemniczej atmosfery :-) Dnia następnego po śniadaniu zaczęłyśmy pracę od filcowania, wykonałyśmy piękne filcowe etui i bransolety. Po południu każdy pracował według własnych upodobań- niektóre panie szyły, inne zajęły się ceramiką. Dziękuję za przybycie, wspólny czas i miłą atmosferę! Do następnego spotkania!

9 stycznia 2015

Finisaż wystawy "Anioły igłą i nicią malowane"

Tak było dziś wieczorem - miło, kolorowo, przyjecielsko. Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na finisaż wystawy "Anioły nicią i igłą malowane". To dzięki Wam - miłośnikom sztuki i rękodzieła mogą odbywać się takie wydarzenia. Cieszę się ogromnie, że Trzy Kurki otaczają ludzie ciepli, przyjacielscy, serdeczni... Mam nadzieję, że w Pracowni Pozytywnego Tworzenia powstanie jeszcze więcej pięknych rzeczy, które będzie można zaprezentować na kolejnych wystawach:-)

http://www.koszalin.pro/index.php/home/wydarzenia/373-anioly-zegnaja-koszalinski-ratusz

5 stycznia 2015

Wystawa prac uczestników warsztatów "Tajemnice naszego regionu"

Trzymiesięczne warsztaty dla mieszkańców gmin Pomorza Środkowego zostały zakończone uroczystą wystawą. Podczas wystawy można było usłyszeć kolędy wykonaniu dzieci z Cewlina i chóru "Kanon". Wieczór upłynął na oglądaniu prac, które powstały podczas warsztatów, miłych pogawędkach przy smakołykach, kawie i herbacie...Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.