Co w trawie piszczy czyli Blog

Najnowsze wpisy

Fundacja "Projekty Kreatywne"

19 marca 2021

Fundacja "Projekty Kreatywne"

Oto od 1 lutego 2021 roku kolejna pozytywna zmiana! Powołanie do życia Fundacji "Projekty Kreatywne".  Naszym zadaniem jest promowanie indywidualnego rozwoju twórczego oraz działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. Upowszechnianie terapeutycznej roli sztuki i działań kreatywnych. Pogłębianie i promowanie kultury, nauki i sztuki. Mam nadzieję zmotywować Was do dalszej pracy twórczej, artystycznej i społecznej. Na bieżąco będę informować o projektach realizowanych przez Fundację, a może w ramach tych przedsięwzięć uda nam się spotkać osobiście pomimo przeciwności losu.  Byłoby cudownie....

4 maja 2020

Tutorial - kurka wielkanocna

 

Chociaż panuje koronawirus i jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, dobry humor nas nie opuszcza :-) Wymyśliłam dla Was pomysł na wykonanie fantastycznej kartki wielkanocnej w kształcie.... kurki. Będziecie potrzebować kolorowy papier, guziki, sznureczki, klej, nożyczki i... do dzieła!

9 stycznia 2015

Finisaż wystawy "Anioły igłą i nicią malowane"

Tak było dziś wieczorem - miło, kolorowo, przyjecielsko. Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na finisaż wystawy "Anioły nicią i igłą malowane". To dzięki Wam - miłośnikom sztuki i rękodzieła mogą odbywać się takie wydarzenia. Cieszę się ogromnie, że Trzy Kurki otaczają ludzie ciepli, przyjacielscy, serdeczni... Mam nadzieję, że w Pracowni Pozytywnego Tworzenia powstanie jeszcze więcej pięknych rzeczy, które będzie można zaprezentować na kolejnych wystawach:-)

http://www.koszalin.pro/index.php/home/wydarzenia/373-anioly-zegnaja-koszalinski-ratusz

5 stycznia 2015

Wystawa prac uczestników warsztatów "Tajemnice naszego regionu"

Trzymiesięczne warsztaty dla mieszkańców gmin Pomorza Środkowego zostały zakończone uroczystą wystawą. Podczas wystawy można było usłyszeć kolędy wykonaniu dzieci z Cewlina i chóru "Kanon". Wieczór upłynął na oglądaniu prac, które powstały podczas warsztatów, miłych pogawędkach przy smakołykach, kawie i herbacie...Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

Wystawa prac wykonanych podczas warsztatów "Tajemnice naszego regionu"

16 grudnia 2014

Wystawa prac wykonanych podczas warsztatów "Tajemnice naszego regionu"

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac wykonanych podczas warsztatów pt. "Tajemnice naszego regionu". Będzie można również posłuchać kolęd w wykonaniu chóru "Kanon" i dzieci z Cewlina. Sobota godz. 17, świetlica w Cewlinie.